Bilişim Dünyası 22 AĞUSTOS 2010 / 18:00

WCG 2010 finaline Samsung imzası

Samsung’un 120hz’lik ekranı SyncMaster 2233RZ, World Cyber Games (WCG)’in 30 Eylül – 3 Ekim 2010 tarihleri arasında Kaliforniya’da gerçekleştirilecek büyük finalinin resmi ekranı oldu. 60 ülkeden gelecek 500’den fazla katılımcının 10 farklı oyunda dünya şampiyonluğu için yarışacağı WCG’de Samsung, yarışmacılara SyncMaster 2233RZ ekran ile en son teknolojiyi sağlayacak. Samsung Türkiye BT Ürünleri Satış ve Pazarlama Müdürü Barış Kestep, “Samsung WCG’de sunduğumuz yenilikçi ekran teknolojimiz, tüketicilerimizin ve oyun severlerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılıyor. Oyuncuların SyncMaster serisi ile ilgili fikirlerini dikkate alarak 3D gibi oyuna gerçeklik katacak yeni özellikler ekledik. WCG’de de oyunseverlere en yeni görüntü deneyimini sunmaktan dolayı gururluyuz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:785
YORUMLAR
JohnDoe 02 EYLÜL 2010 / 04:56 0 0
World Cyber Games i zaten Samsung duzenliyor uluslararasi tek sponsor butun maliyeti ulke secmeleri konaklamalari da tek basina karsiliyor. Gidip baska marka mı secmesini bekliyordunuz ???
Bu nasıl bir haberdir
60 ülke katiliyor insan bir sorar acaba Turkiye iclerinde var mi ??
Yoksa neden yok
Bu reklamı yapan zihniyet, reklamda ismini pazarlama müdürü olarak geçirmekten kacinmazken butun odemeler uluslararası samsung tarafından karsılanmasına ragmen bu elemeleri ve sponsorlugu Türkiye ' de yapmayı reddediyor. Bu nasıl bir iki yuzluluk ve sahtekarlıktır.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics