Bilişim Dünyası 25 KASIM 2013 / 08:15

Websense 7.8 yenil nesil saldırılara karşı geliştirildi

Gerçek zamanlı güvenlik havuzu, zararlı yazılım ayrıştırması, olta saldırılarının analizi ve yeni teknolojilerdeki zorluklar kapsamlı güvenlik çözümlerine ihtiyacı artırıyor.

Günümüz tehditleri hızla artarken kurumlar hedefli saldırılara maruz kalıyor. Bu saldırıların önlemiyse yeni nesil güvenlik çözümleriyle mümkün oluyor. Siber güvenlik konusunda uzun zamandır hizmet veren Websense, yeni sürümünü piyasaya sürdüğü güvenlik çözümüyle fark yaratmayı hedefliyor.
Dünya çapındaki tanıtımın ardından Türkiye’deki iş ortaklarına da anlatılan Triton 7.8, veri kaybını önleyen kötücül yazılım filtreleme, son kullanıcı olta saldırılarına karşı savunma eğitimi ve gelişmiş tehdit korumasını kapsıyor.
Başka hiçbir çözümün sisteme tamamen bütünleşik şekilde yapılan saldırıları başından sonuna kadar tamamen ortadan kaldıracak kapsamlı bir koruma sağlayamadığını söyleyen Websense Ülke Müdürü Hakan Uzun sözlerine şöyle devam etti: “Kurumların en büyük eksikliği güvenlik çözümlerine tek bir açıdan bakmaları. Bu şirketlerin saldırılara açık olmasına neden oluyor.”
ETİKETLER : Sayı:947

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics