Bilişim Dünyası 15 OCAK 2014 / 09:50

Winamp geri dönüyor

Büyümeyi hedefleyen internet radyo şirketi Radionomy milyonlarca seveni olan Winamp'ı satın aldı. Winamp ve Shoutcast'ın AOL'den satın alınması işlemi, bugün resmi olarak tamamlandı. 5 milyon dolardan fazla ödeme yaptığı bilinen şirket, kullanıcılarına sunduğu müzik listesi hazırlama ve istasyon takip etme hizmetini geliştirmeyi amaçlıyor.

AOL’nin Winamp’tan desteğini çekeceğini yıl sonunda bildirmesi, kullanıcıları üzmüştü. Uzun yıllar yaygın olarak kullanılan Winamp'ın tüm dünyada pek çok kullanıcısı var. Bu satın almayla Radionomy firması,hem müzikseverleri mutlu etti hem de büyümek için yaygın kullanımı olan bir uygulamayı satın alarak doğru bir yatırım yaptı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN