Bilişim Dünyası 21 OCAK 2014 / 16:37

Wincor World başladı

Bankacılık ve perakende teknolojilerinde son yeniliklerin tanıtıldığı Wincor World 2014 Almanya’nın Rheda-Wiedenbrück bölgesinde başladı. Üç gün sürecek etkinlikte Wincor Nixdorf’un birçok yeni ürünü de sahne alacak.

Toplam 90 farklı ülkeden 500 ziyaretçi şirket, Wincor Nixdorf platformunu kullanan 45 iş ortağının katıldığı ve yüzün üzerinde gazeteci tarafından takip edilen etkinliğin açılış konuşmasını Wincor Nixdorf CEO’su Eckard Heidloff yaptı.

Hedeflerinin yeni ürünlerle gelişen pazarlarda büyüme olduğunun altını çizen Eckard Heidloff, “Etkinliğimiz dünyanın dört bir yanından BT karar vericileriyle bankacılık ve perakende uzmanlarını bir araya getiriyor. Burada üç gün boyunca 50’nin üzerinde sunum ve paralel oturum gerçekleşecek ve sektörün dinamiklerini birlikte belirleyeceğiz” dedi.

Bilişim basınından sadece BThaber’in takip ettiği etkinlikle ilgili geniş haberimizi 27 Ocak’ta yayınlanacak gazetemizden okuyabilirsiniz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN