Bilişim Dünyası 28 AĞUSTOS 2013 / 17:59

XBox Live artık yerel para birimi kullanacak

XBox Live yerel para birimine geçiyor.

Microsoft, Xbox 360 için yeni Xbox Live güncellemesini duyurdu. Xbox Live üyeleri için birçok yeni özellik içeren güncelleme, Xbox hesaplarındaki mevcut puanları veya hediye kartlarıyla ekleyecekleri yeni puanları yerel para birimine çevrilme imkanı sunuyor. Üyelerinin bu dönüşümden ötürü herhangi bir maddi zararla karşılaşmaması için mevcut puanları, piyasa değerine eşit veya daha yüksek şekilde çevrilecek .

Xbox Live üyelerine platform tarafından sunulan içeriklere çok daha kolay erişebilme olanağı sağlanacak. Microsoft’un sunduğu oyun, uygulama, HD filmler, TV programları ve diğer zengin içeriklere ulaşmak daha kolay olacak.

Türkiye’de lira üzerinden düzenlenecek olan Xbox hediye kartları, perakende mağazalarından veya ilgili web sitelerinde satın alınabilecek. Geçiş süreci boyunca üyeler Microsoft Points kartları ve kodları satın almaya ve kullanmaya devam edebilecek bu sürede yüklenen paralarsa 2015 yılı Haziran ayına kadar kullanılabilecek.

 
ETİKETLER : xboxlive

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN