Bilişim Dünyası 05 ŞUBAT 2013 / 10:16

Xerox'tan Arena'ya ödül


2005 yılından bu yana Xerox yazıcı ve tüketim ürünlerinin dağıtımını yapan teknoloji dağıtım şirketi Arena Bilgisayar, Xerox’tan Yazıcı ürün grubunda “2012 Yılı; Yılın Distribütörü” ödülünü aldı.


Dünyanın 130 ülkesinde faaliyet gösteren yazıcı, fotokopi, faks, tarayıcı, LCD monitör, çok fonksiyonlu ofis makinaları, üretime yönelik yüksek kapasiteli baskı sistemleri, yazılım programları, ofis kâğıdı gibi birbirinden farklı  ürün çeşidini bünyesinde barındıran Xerox, bu yıl da Yılın Distribütörü ödülünü Arena Bilgisayar aldı.

Arena Bilgisayar, 2012 yılında Türkiye genelinde Xerox yazıcı ürünlerinde elde edilen ciro, satışı yapılan bayi sayısı, verilen lojistik hizmetler ve yüksek satış performansı dolayısıyla bu ödülü almaya hak kazandı. 

Ödül gecesine katılan Arena Bilgisayar Genel Müdürü Tarık Tüzünsü: “Arena Bilgisayar olarak en büyük hedefimiz, 20 yılı aşkın tecrübemiz ve yenilikçi iş modellerimiz ile dünya devi markaların en yeni teknoloji ürünlerini bayilerimiz aracılıyla Türkiye’nin dört bir tarafına ulaştırmak, ülkemizin bilgi toplumuna dönüşmesine katkıda bulunmak. Xerox ile sağlam temellere dayanan güçlü bir iş birlikteliğimiz var. Geçtiğimiz senelerde olduğun gibi bu sene de yılın dağıtıcısı seçilmiş olmamızdan büyük bir mutluluk duyuyorum. 2013 yılının sektörümüz için başarılı bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

Arena Bilgisayar Yazıcı ve Yazılım Ürünleri Grup Müdürü Atıf Büyüksoy, 2013 yılında Xerox’un müşteri yaygınlığını artırmaya devam edeceklerini vurguladığı konuşmasında “Geçtiğimiz 6 yıldır Xerox tarafından Yılın Distribütörü ödülüne layık görülmek bizim için büyük bir mutluluk… Hedefimiz, güçlü kanal yapımız ile Xerox’un satışlarını artırmaya ve  2013 yılında da başarı grafiğimizi yükseltmeye devam etmek” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics