Bilişim Dünyası 11 EYLÜL 2013 / 11:47

Y kuşağını çalıştıran adam İstanbul'da

ICT Summit NOW, tüm dünyaya Y kuşağının en verimli çalıştığı iş ortamlarının nasıl kurulması gerektiğini anlatan Robert Shaw’u ağırlıyor.


Zirvenin ana tema konuşmacılarından BlueKiwi’nin CEO’su Robert Shaw’un sunumu, zirvenin ilk günü 24 Eylül Salı, Haliç Salonu’nda saat 13.00-13.45 saatleri arasında gerçekleşecek. Shaw, geleceğin yöneticileri olan Y kuşağının çalışmak istediği ofislerin nasıl olmaları gerektiğini anlatacak.

Geleceğin ofisini anlatacak

Şirket içerisinde gereksiz e-posta trafiğini önleyerek verimli ve üst düzey iletişime olanak tanıyan kurumsal sosyal iletişim yazılımı BlueKiwi’nin CEO’su Robert Shaw, yapacağı sunumda, kurumların iletişim yapılarını sosyal organizasyonlara neden dönüştürmek zorunda olduklarından bahsedecek. Telefon ve e-postaya dayalı iletişim kültürlerini dönüştürmede nasıl yol almaları gerektiğini anlatacak.

Shaw, Y kuşağının alışkanlıklarından da bahsederek, kurumlara ileride istihdam edecekleri çalışan profilini de anlatmış olacak. Böylelikle sunuma katılan işverenler Y kuşağı çalışanlarından en fazla verimi nasıl alabileceklerini de öğrenmiş olacak.

Robert Shaw kimdir?

Robert Shaw, blueKiwi firmasının CEO’luğu görevine Nisan 2013’de gelmiştir ve uluslararası organizasyonlarda edindiği 20 yıllık deneyimi de beraberinde getirmiştir. Robert, bu görevinden önce ödüllü Atos Zero email TM programının Küresel Program Yöneticisi görevindeydi ve blueKiwi’nin 42 ülkede 74,000 çalışana adapte edilmesinden sorumluydu. Daha öncesinde ise Atos’un İngiltere ve İrlanda’da çeşitli stratejik programlarının uygulanması ile uğraşmaktaydı ve Atos firması içinde çeşitli üst düzey kurumsal dönüşüm projelerinde rol aldı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN