Bilişim Dünyası 09 HAZİRAN 2016 / 11:04

Yandex’in tercihi Kenshoo

Kenshoo, Yandex ile entegrasyonunu tamamladı. Kenshoo kullanan reklam verenler, Yandex Arama üzerinde kampanyalar düzenlemek için teklif alabilecekler. Kenshoo kullanan reklamverenler, işbirliği ile kampanyalarını, zaman harcamadan Yandex platformunda da yürütebilecekler.
Yandex İş Geliştirme Direktörü Preston Carey, Kenshoo işbirliği ile reklamverenlerin kârlılığını artırabileceklerini dile getirerek, “Arama motoru tabanlı pazarlama her geçen gün rekabetçi bir hal alıyor. Reklamverenlerimizin bizim platformumuzda kampanyaları düzenleyebilmeleri için Kenshoo’nun sunduğu optimizasyon ve teklif yönetimi teknolojilerinden faydalanıyoruz” dedi.
ETİKETLER : Yandex Kenshoo

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN