Bilişim Dünyası 17 KASIM 2015 / 14:13

Yaratıcı girişimlere laboratuvar desteği

Dassault Systèmes, yenilikçi projeleri besleme, güçlendirme ve toplumu dönüştürmeye yönelik yeni açık inovasyon laboratuarı olan 3DEXPERIENCE Lab'ı tanıttı. Bu yapı ile hedef; şehirleri ve yaşam tarzını daha kaliteli hale getirme becerisine sahip fiziksel ürünler geliştiren yeni girişimlere yardımcı olmak. İki yıl sürecek olan program esnasında bu yeni girişimler; ürünler ve süreçlerini optimum hale getirmek ve dijital deneyimler oluşturmak için Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE platformunu da kullanabilecek. Dassault Systèmes’in küresel ekosistemi de yeni girişimlerin ürün tanıtımlarını hızlandırmalarına yardımcı olacak.
3DEXPERIENCE Lab ile Dassault Systèmes, yeni bir açık inovasyon çerçevesi biçimlendirmek amacıyla 34 yıllık sanal teknoloji deneyiminden faydalanıyor. 3DEXPERIENCE Lab, girişimciliği destekleyen çapraz işbirliği yaklaşımıyla kolektif zekayı bütünleştirerek, toplumsal yaratıcılığı güçlendirme hedefini ortaya koyuyor. 
ETİKETLER : Dassault Systèmes

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN