Bilişim Dünyası 14 HAZİRAN 2016 / 16:51

Yaratıcılık, ödülünü aldı

Dünya çapında gerçekleştirilen en yaratıcı baskı uygulamalarının belirlendiği “En İyilerin En İyisi” yarışmasının sonuçları Drupa Fuarı’nda açıklandı. Yarışmaya 130 ülkeden gelen yüzlerce yaratıcı baskı uygulamasından 31 tanesi, 6 farklı ketogoride “En İyilerin En İyisi” ödülünü aldı. Kişiye özel bir resmi, tasarımı veya mesajı lego bloklar üzerine basıp, kişiye özel paketi ile kişiselleştirilmiş bir ürün haline getiren İskoç Printagraph firmasının Printabrick adlı baskı uygulaması, Xerox’un “En İyilerin En İyisi” yarışmasının birincilik ödülünü aldı. Yarışmada, kitap baskısı, doğrudan posta/pazarlama, paketleme, fotoğraf, kişiye özel promosyon ve kurumsal işlem olmak üzere 6 kategoride ödül verildi.
Xerox Türkiye Grafik İletişim İş Grubu Direktörü Özgür Bilgi, “Küresel çapta düzenlenen bu yarışmada ödül alan uygulamaların her biri kendi alanlarında çok yaratıcı uygulamalar. En İyilerin En İyisi yarışmasında ödül alan baskı uygulamaları, Türkiye’deki baskı firmalarına örnek olacak ve onların yeni uygulamalar geliştirmeleri için ilham kaynağı olabilecek uygulamalar. Dijital baskının oluşturduğu kişiye özel baskı pazarı Türkiye’de daha yeni gelişmeye başlıyor ve tüm baskı işletmeleri için önemli fırsatlar barındırıyor” dedi. 
ETİKETLER : Xerox

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN