Bilişim Dünyası 24 ARALIK 2013 / 16:37

YASAD’da genel kurul yapıldı

YASAD (Yazılım Sanayicileri Derneği) 2014-2015 yıllarında görev yapacak yönetim kadrosunu belirledi. Derneğin başkanlığına Doğan Ufuk Güneş yeniden seçildi.
YASAD’dan yapılan açıklamaya göre, İstanbul’da 23 Aralık 2013 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul toplantısında, derneğin yeni dönem yönetim kurulu seçildi. Genel Kurul toplantısını takiben gerçekleştirilen ilk Yönetim Kurulu toplantısında ise yönetim kurulu başkanı ve başkan yardımcıları belirlendi, yeni yönetim kurulunun görev dağılımı yapıldı.
YASAD’ın başkanı Doğan Ufuk Güneş, derneğin yeni dönemde de YASAD’ın Türkiye yazılım sektörünün en güçlü sesi olacağını, yazılım ürün ve hizmetlerinin Bilişim ve İletişim Teknolojileri pazarından aldığı payın arttırılması ve Türkiye’nin ihracatında da önemli seviyelere çıkması için çalışılacağını belirtti.
YASAD’ın önümüzdeki 2 yıl boyunca görev yapacak yönetim ve denetleme kurulları şu isimlerden oluşuyor:
Yönetim Kurulu asil üyeler
Doğan Ufuk Güneş -Başkan -Korgün Yazılım
Gönül Kamalı -Başkan Yardımcısı -Netaş Telekomünikasyon
Zeynep Sarılar -Başkan Yardımcısı -Mobilera Bilişim ve İletişim
Atila Zeybek -Sayman -Model Bilgi İşlem
D. Zafer İnkaya -Üye -Bilin Yazılım ve Bilişim
Bülent Erbaş -Üye -Koçsistem Bilgi ve İletişim
Hayguyi Antikacıoğlu -Üye -Link Bilgisayar
Nejat Sağtekin -Üye -Likom Yazılım
Sadun Anık -Üye -Logo Yazılım
ETİKETLER : YASAD
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN