Bilişim Dünyası 31 OCAK 2010 / 18:00

YASAD ve TESİD’de bayrak değişimi

YASAD (Yazılım Sanayicileri Derneği) ve TESİD’in (Türk Elektronik Sanayicileri Derneği) gerçekleştirilen Genel Kurul toplantılarının ardından yeni yönetim kadroları belirlendi. TESİD’in Anel İş Merkezi’nde gerçekleşen 21. Genel Kurulu’nda TESİD Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Müjdat Altay seçildi.
YASAD’da 2010-2011 yıllarında görev yapacak yönetim kadrosunun belirlendiği 29 Aralık’ta yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda da derneğin başkanlığına Şerif Acar Beykoz seçildi. YASAD’ın yeni başkanı Şerif Beykoz konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Derneğin yeni dönemde de YASAD’ın Türkiye yazılım sektörünün en güçlü sesi olacağını, yazılım ürün ve hizmetlerinin bilişim ve iletişim teknolojileri pazarından aldığı payın artırılması ve Türkiye’nin ihracatında da önemli seviyelere çıkması için çalışacağım” dedi.
Ayrıca YASAD genel kurulunda bu sene pazar dinamikleri ve iş yoğunlukları, temsil görevleri dikkate alınarak yapılan tüzük değişiklikleri ile yönetim kurulundaki üye sayısı 7’den 9’a çıkarıldı.
ETİKETLER : Sayı:756

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN