Bilişim Dünyası 18 MART 2012 / 14:02

Yatırım Fonu, 212 Capital Partners’ın dördüncü yatırımı hemenkiralık.com oldu

Erken dönem girişim sermayesi fonu 212 Capital Partners, 212 Ltd danışmanlığında dördüncü yatırımını, Türkiye’de kısa dönemli gayrimenkul kiralamak isteyenlerin yeni internet adresi Hemenkiralik.com’a gerçekleştirdi.
Remi Onur, Mehmet Ülkü ve Alper Kaya tarafından kurulan Hemenkiralik.com, kullanıcılarına Türkiye’deki kısa süreli konaklamaları için uygun fiyatlı, kullanışlı ve rahat kiralık konut bulma imkanı sunuyor. Kullanıcılar, evsahiplerinin uygun konutları için siteye verdikleri ücretsiz ilanlara ve evsahipleri hakkındaki kullanıcı yorumlarına siteden ulaşabiliyorlar.
212 Ltd’nin Direktörü Numan Numanbayraktaroğlu,
“35 milyon yerli turist de yıllık bazda 45 milyon gece ile iç turizmde yerini alıyor. Türkiye’de yaz döneminde kullanılan 4 milyon ikinci evin varlığının kısa süreli konaklamalar için Hemenkiralik’ı çevrimiçi pazarda önemli bir oyuncu haline getireceğine inanıyoruz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:863

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN