Bilişim Dünyası 04 TEMMUZ 2013 / 19:12

Yazıcılarda tasarruf öne çıkıyor

Lazer ve inkjet yazıcı üreticisi Brother International, MEA ve Türkiye bölgesi için yeni bir logo kullanacak. Yeni logoda şirketin bir Japon markası olarak 100 yıllık geçmişe sahip olduğunun altı çiziliyor. Yeni “Üstün Japon Teknolojisi” temalı logo ile, Japon kültürünü temel alan ürün ve servis anlayışının pekiştirilmesi amaçlanıyor.

Şirket konuyla ilgili olarak 4 Temmuz’da Swissotel’de düzenlediği basın toplantısında KOBİ’leri ve ev kullanıcılarını hedefleyen yeni ürünlerini de tanıttı. Yeni serinin Türkiye lansmanı Brother Ortadoğu Bölge Başkanı Murakami Soichi ve Brother Türkiye Genel Müdürü Özgür Koca’nın katılımları ile gerçekleşti.

Yeni 4 model , HL-1111, DCP-1511, MFC-1811, ve MFC-1815, tüketici, küçük ve ev kullanımı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir seri. Bu yeni nesil lazer yazıcı grubu masaüstünde az yer kaplayan “kompakt” yapısı, ekonomik sarf (toner – drum) maliyetleri ve teknolojik yapısıyla öne çıkıyor. Brother Türkiye Genel Müdürü Özgür Koca, amaçlarını markanın 100 yıllık geçmişine ve deneyimine paralel olarak, kullanıcıların güvenini ve bağlılığını arttırarak devam ettirmek olarak özetlerken, “Yeni nesil lazer ürün gamında da en büyük hedefimiz üstün niteliğe sahip ürünleri daha cazip fiyatlarla Türkiye’de daha çok kullanıcıya ulaştırararak, Japon teknolojisinden daha çok kişinin faydalanmasını sağlamak” dedi.
ETİKETLER : Brother

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN