Bilişim Dünyası 23 AĞUSTOS 2013 / 15:29

Yazılım evi "Nuevo" faaliyette

Yazılım evi olarak faaliyetlerine başlayan Nuevo, sektör tecrübesi, büyük şirket ortakları ve yirmibeş kişilik, deneyimli mühendis kadrosu ile kurumsal şirketlerin uzun vadeli yazılım çözümleri iş ortağı olmak üzere kuruldu. Nuevo, Sharepoint çözümleri, .net uygulamaları,  e-ticaret siteleri, mobil uygulamalar, mobil web siteleri ve bayi yönetim sistemleri gibi pek çok uygulamayı kurumlarla buluşturmaya devam ediyor. 

Türkiye’de yazılım çözümleri denince ilk akla gelen şirketler arasında saygın bir yere sahip olan Nexum Boğaziçi ile yollarını ayıran Emre Gürül, Cudi Ünal, Gökhan Kaya, Mustafa Yücedağ ve Mehmet Emin Sapmaz yeni bir oluşumla yollarına devam etme kararı aldı. Yeni kurdukları Nuevo Yazılım Çözümleri ile Nexum Boğaziçi’nde edindikleri deneyimi hayata geçirmeye devam edecek olan yönetim kadrosu, CEO'luk görevine de şirket ortakları arasında yer alan Emre Gürül'ün getirilmesine karar verdi. 

Nuevo Yazılım Çözümleri, profesyonel mühendis kadrosu ve satış-pazarlama yönetimindeki güçlü deneyimi ile Sharepoint projeleri, .net uygulamaları, B2B ve B2C projeleri, kurumsal portal projeleri, mobil site ve mobil uygulamalar konularında hizmet ve çözümler sunuyor.

Kalite ve çözüm odaklı bakış açısı ve 25 kişilik deneyimli ve dinamik takımının gücü ile kurumlara değer katan Nuevo, Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’ta bulunan ofisinde, 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile farkını ortaya koyuyor.

 

 
ETİKETLER : Nuevo