Bilişim Dünyası 29 TEMMUZ 2012 / 15:00

Yeni bir iş ortaklığı

Slovakya kökenli Soitron, Sekom’un yüzde 51 hissesini satın alarak ortak oldu. Soitron’un CEO’su Ondrej Smolar, ortaklıkla ilgili olarak, her iki şirketin de müşterilerine dünya standartlarında hizmet etmek- ortak hedefini paylaşması nedeniyle bu işbirliğinin olumlu sonuçlarının müşterilerine yansıyacağını vurguladı. Soitron’un birleşmeler ve iş ortaklıklarından sorumlu Direktörü Peter Hornak ise, şirketin uluslararası pazarlardaki büyümesine yönelik beşinci iş ortaklığını gerçekleştirdiklerini belirterek, çok uluslu müşterilerine daha geniş bir coğrafyada hizmet etme olanağı tanıyacağını söyledi.
Ortaklıkla ürün çeşitliliğini artırarak servis profilini zenginleştirme yolunda önemli bir adım attıklarını söyleyen Sekom Genel Müdürü Sami Ezberci, bu işbirliğinin Sekom’un ulusal ve bölgesel pazarlardaki gelişimine önemli katkı sağlayacağını, özellikle Türkiye’yi merkez üssü olarak konumlandırarak Ortadoğu ve Kafkaslar’da büyümeyi hedeflediklerini belirtti. Kurulan ortaklık neticesinde yönetim kadrosunda, organizasyon ve çalışan yapısında herhangi bir değişiklik gerçekleşmedi.
ETİKETLER : Sayı:882
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN