Bilişim Dünyası 01 OCAK 2012 / 16:35

Yeni dünya düzeninde siber güvenlik

Konferansın ana teması “Yeni Dünya Düzeninde Siber Güvenliğin Önemi” olarak belirlenen Bilgi Güvenliği Akademisi tarafından Ortadoğu Teknik Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen Siber Güvenlik Konferansı 22 Aralık tarihinde Ankara ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Siber güvenlik alanında faaliyet gösteren şirket ve akademisyenlerin konuşmacı olarak yer aldığı etkinliğe sektör uzmanları, siber güvenlik alanına ilgi duyanlar ve öğrenciler katıldı.
Etkinlikte, Büyük Ölçekli Yapılarda Log, Siber Güvenlik, 4. Nesil Savaşlar, Türkiye’nin Siber Güvenlik Stratejisi, Dış Kaynaklı Uygulamaların Güvenliği, Siber Silah Endüstrisi, Siber Dünyada Yeraltı Ekonomisi, DDoS, Endüstriyel Kaos, IPv6, Bulut Bilişim ve Güvenlik ve Kritik Bilgi Altyapıları gibi konular ele alındı.
ETİKETLER : Sayı:852

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN