Bilişim Dünyası 31 EKİM 2010 / 18:00

Yeni markalar, yeni üreticiler, yeni hedefler

Sedna, OT/VT, POS ve RFID konularında tüm donanım gereksinimlerini karşılayabilecek tek bir kaynak haline gelmeyi hedefliyor.

Sedna OT/VT, POS ve RFID konularında tüm donanım gereksinimlerini karşılayabilecek tek bir kaynak haline gelmeyi hedefliyor.
Sedna, OT/VT, POS ve RFID teknolojileri alanında birçok markanın ürünlerini Türkiye pazarına sunan bir şirket. Kutu satışının yanı sıra çeşitli katma değerli hizmetler de sunan Sedna’nın ürün yelpazesinde Honeywell, Zebra, Epson, Janam, Nordic ID, Citizen, Code, Posiflex, Preh Keytec, Elatec ve Tipro gibi markalar bulunuyor. Sedna, bu markalara bu yıl içinde kendi markası Signus’u katmış durumda. Şirket, geleneksel çözüm ortakları etkinliğini geçtiğimiz hafta İstanbul’da Ceylan Intercontinental Otel’de gerçekleştirdi. Çözüm ortaklarının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Sedna Satış ve Pazarlama Direktörü Daron Ermen ile konuştuk.

En önemli yenilik Signus markası
Ermen, Sedna olarak OT/VT, POS ve RFID konularında tüm donanım gereksinimlerini karşılayabilecek tek bir kaynak haline gelmeyi hedeflediklerini ifade etti. Sedna’nın müşterilerine sunduğu ürün yelpazesinin gittikçe genişlediğini vurgulayan Ermen, bu yıl en önemli yeniliklerinin Signus markası altında piyasaya sunmaya başladıkları ürünler olduğunu dile getirdi. Ermen, Signus Ailesi’nde üç ürünleri olduğunu, birinci ürünlerinin konuk ağırlaması uygulamalarına yönelik bir PDA cihazı, diğer iki ürünün ise dokunmatik ekranlı hepsi birarada POS sistemleri olduğunu kaydederken, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “El terminallerinde Honeywell, üst üste piyasaya sürdüğü yeni modellerle tüm dikey pazarlara hitap eden zengin bir ürün gamına ulaştı. Bu bölümde ayrıca Janam’ın fonksiyonel ve sağlam el terminallerini sunuyoruz. Barkod okuyucuları tarafında yeni markalarımızdan biri Code var. Code, iki boyutlu barkod okuyucular konusunda uzmanlaşmış bir şirket. Satış hacminde her geçen gün daha hızlı büyüyen diğer bir ürün grubumuz kart yazıcılar. Yeni markalarımızdan biri de RFID ürünleri tarafında yer alıyor. Bu marka Nordic ID. Nordic ID’nin merkezi Finlandiya. RFID tabanlı el terminallerinde Avrupa’nın önemli üreticilerinden biri konumundalar.  Diğer bir yeni üretici de Elatec. Almanya merkezli şirket, RFID konusunda oldukça deneyimli bir şirket.”
ETİKETLER : Sayı:794

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics