Bilişim Dünyası 09 ARALIK 2015 / 11:26

Yeni Pro Serisi, yaratıcılığı ortaya çıkartıyor

OKI’nin profesyonel A3+ dijital grafik sanatları yazıcılarından oluşan yeni serisi; prova, ‘hafif üretim’ ve kişiye kuruma özel baskı gibi alanlarda üst düzey kalite sunuyor. Piyasaya sunulan yeni Pro serisi yazıcılar; grafik sanatları yazıcıları, teknolojileri ile kreatif sektörler ve dijital baskı merkezleri için fırsatlar yaratıyor, kişiye ve kuruma özel baskı çözümleri ile yeni gelir kaynakları yaratmanın önünü açıyor.Hesaplı ilk yatırım maliyeti ile küçük ve orta hacimli baskı ve grafik sanatları alanındaki kullanım için öne çıkan ‘Pro Series’, baskı kalitesi, daha hızlı baskı ve uygun sayfa başı maliyet ile dikkat çekiyor. OKI’nin canlı dört ve beş renk teknolojileri ile yenilikçi baskı süreçlerinden oluşan yeni Pro Serisi, kreatif baskının seviyesini yükseltirken, dijital baskı merkezleri ve kreatif şirketlerin performanslarını yükseltmeleri için gerekli esnekliği de sağlıyor.
 
Birçok başlıkta tasarruf ön planda
Yeni Pro Series yazıcılar, kreatif tasarımlar üreten sektörlerin yanı sıra dijital baskı merkezleri, reklamcılık, tasarım ve diğer kreatif ajansların da aralarında yer aldığı hacimli baskı gereksinimlerine sahip kuruluşları hedefliyor. Tasarrufa odaklı yazıcılar, sahip oldukları yüksek kapasiteli sarf malzemeleri ile de kullanıcı müdahalesini en aza indirip, sayfa başı maliyetin düşürülmesine katkıda bulunuyor. 
Pro Series; dakikada 50 sayfaya ulaşan yüksek baskı hızı, 1.200 x 1.200dpi’ya kadar yüksek çözünürlük ve 360g/m2’ye kadar kağıda baskı gibi özelliklere sahip. Serinin piyasaya sürülen ilk modelleri ise Pro9431, Pro9541 ve Pro9542 A3 renkli yazıcılar. Pro9431, dakikada 50 sayfaya ulaşan yüksek baskı hızlarını, dört renkli yüksek çözünürlüklü CMYK baskıyı,  dijital LED teknolojisi ve ProQ çok seviyeli teknolojisi ile bir araya getiriyor. Pro9541, tüm process renkleri basabilmeye ek olarak, beşinci bir spot renk olarak beyaz veya clear (parlak) renkte basma opsiyonuna da sahip. Pro9542 dijital LED A3 5 renkli yazıcı ise, CMYK+White (Beyaz) toner özelliği ile renkli ve şeffaf medyalar dahil olmak üzere, geniş bir medya seçeneği üzerinde tek geçişli baskı teknolojisi ile,  kaliteli yüksek yoğunluklu beyaz baskı imkanı veriyor. OKI Europe Pro9431, Pro9541 ve Pro9542 ile 3 yıl garanti avantajı sunuyor. Bunun için de ürünü satın aldıktan sonra 30 gün içinde kaydettirmek yeterli.
 
ETİKETLER : OKI