Bilişim Dünyası 05 ARALIK 2010 / 18:00

Yeni sürüm duyuruldu

IAS, ERP kavramına yeni bir anlayış getirme iddiasını taşıyan Canias ERP’nin yeni sürümü 6.03’ü, İstanbul’da gerçekleştirdiği etkinlikle duyurdu.
IAS Türkiye Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu’nun açılışını yaptığı etkinlikte IAS Yazılım Genel Müdürü Hakan Özkara Canias 6.03 hakkında ayrıntıları paylaştı.
CANIAS 6.03; proje yönetiminden iş süreçleri yönetimine, perakende yönetiminden otomasyona kadar eklenen pek çok yeni modüle sahip. Daha fazla kişiselleştirilebilen yeni arayüze sekmeler eklenen sürümde, bu sayede uygulamalar arası geçişler kolaylaştırılmış durumda. Kullanım kolaylığı sunan yeni sürüme aynı zamanda çek bırak özelliğiyle geliyor. Yeni sürüm sadeleşen tasarımıyla dikkat çekiyor.
ETİKETLER : Sayı:798

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN