Bilişim Dünyası 09 ARALIK 2015 / 12:50

Yeni yatırımlarla büyüme trendi gücünü koruyacak

Avansas.com, 2016 hedeflerini açıkladı. 2015 yılında 3 haneli büyüme oranının ardından, 2016’da bu istikrarını sürdürmeyi hedefleyen Avansas.com, 2016 yılında BT, lojistik ve müşteri hizmetleri altyapısına yatırımlar yapmayı planlıyor. Avansas.com Pazarlama Direktörü Sedat Anak, 2016 yılı için 2015’den daha fazla büyüme beklentileri olduğunu belirtirken, yeni yatırımların bu hedefe ulaşmalarını sağlayacağına işadet etti. Avansas.com’un teknolojik altyapıya en fazla yatırım yapan e-ticaret şirketlerinden biri olduğuna dikkat çeken Anak, şunları söyledi:
“Bu alandaki çalışmalarımıza 2012 yılında yaptığımız SAP yatırımıyla başladık. Müşterilerimizin taleplerini analiz etme ve sorunlarını çözme, 2015 yılında bizi CRM alanında yatırıma yöneltti. 2016 yılı için bilgi teknolojileri alanında 4 milyon TL’den fazla yatırım yapmayı planlıyoruz.  Kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü konularında detaylı çalışmalarımıza da devam ederek mevcut müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyoruz. Yine 2016 yılında yeni arayüzümüz ile mobil sitemizi ve ilerleyen dönemde de mobil uygulamamızı müşterilerimize sunmayı planlıyoruz.”  
 
İstihdam ve ürün gamı artışı devam edecek 
Avansas.com’un istihdam artışına da dikkat çeken Sedat Anak, “2015’te toplam çalışan sayımız 150’den 300’e ulaştı. 2016’da büyüme hedeflerimiz doğrultusunda çalışan sayımızı 400’e çıkarmayı planlıyoruz” dedi. Kırtasiyeden mobilyaya, temizlikten tonere 8 ana kategoride 300’den fazla Avansas markalı ürüne sahip olduklarını, 2016 yılında bu sayıyı 500’e ulaştırmayı hedeflediklerini vurgulayan Anak, şöyle devam etti: 
“Avansas markalı A4 fotokopi kağıtları ve mobilya grubu geçtiğimiz günlerde ürün gamına eklendi. En çok tercih edilen Avansas markalı ürünlerin başında ise fotokopi kağıtları, dosyalar, mobilyalar, klasörler, çamaşır suyu, sıvı el sabunları, kağıt havlu, tuvalet kağıtları, kalemler, kahveler, piller ve ortopedik ürünler geliyor.  
ETİKETLER : Avansas.com

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics