Bilişim Dünyası 08 AĞUSTOS 2014 / 14:46

Yenilikçi çözümler ele alınacak

Schneider Electric’in her yıl Dubai’de gerçekleştirdiği Power to the Cloud Konferansı, bu yıl İstanbul’da düzenlenecek. 16 Eylül tarihinde, Hilton Hotel İstanbul’daki Kongre ve Sergi Merkezi’nde bilişim sektörünün küresel uzmanlarını ağırlayacak olan ‘Power to the Cloud Istanbul’da, BT sektöründeki son gelişmeler ve şirketlerin işini kolaylaştıran yenilikçi çözümler ele alınacak.

Konferans, bilişim sektörü ve veri merkezi yönetiminde en yenilikçi çözümleri tartışacak. Konferansta bilişim teknolojileri uzmanları ve Türk hükümetinden yetkililer, 40 yıl içinde iki katına çıkması beklenen enerji tüketimi gibi konuları masaya yatıracak. Ayrıca, CO2 emisyonlarını azaltma yolları ve veri merkezlerinin artan rolü konuşulacak. Bilişim teknolojileri şirketlerinin üst düzey yöneticilerinin yanı sıra bölgesel ve uluslararası müşteriler konferanstaki konuşmacılar arasında bulunacak.

Schneider Electric'in çözümlerine de odaklanılacak konferans, enerji yönetim sistemleri, akıllı güç dağıtım şebekeleri, yazılım çözümleri, bina enerji güvenliği gibi konularda bir sergi alanına ev sahipliği yapacak. Konferansa katılım için Power to the Cloud Türkiye web sitesini ziyaret ediniz. Konferansla ilgili tartışmalara #PTTCIstanbul hashtagini kullanarak katılabilirsiniz.

 
ETİKETLER : Schneider Electric

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN