Bilişim Dünyası 02 MAYIS 2014 / 12:55

Yenilikçi ürünlerle büyüme devam ediyor

TPlink yenilikçi ürünlerle büyüme devam ediyor.2013 gelirlerini dünya genelinde yüzde 41.5 artıran TP-Link Yeni 3G Router ürünlerini tanıttı.

TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer  her yerde kablosuz ağ oluşturabilen ve hızları katlayarak artıran yeni ürünlerini tanıttı. Dinçer, şirketin 2013 yılında dünya genelinde gelirlerini yüzde 41.5 artırarak 5 yıldır devam eden büyümesini sürdürdüğünü açıkladı. 2013 yılında 5.7 milyon adet ürün sattıklarını belirten Dinçer “Türkiye pazarında da yenilikleri takip edip  en iyi teknolojilere sahip, farklı gereksinimlere çözüm olan ürünlerimizi satışa sunduk.” dedi.

 

Doğru çözümü seçmek verimliliği getiriyor

TP-LINK, her yerde kablosuz ağ oluşturmayı sağlayan yeni taşınabilir 3G router’larını tanıttı. Bu alanda da ürün çeşidini artıran TP-LINK’in çok işlevli yeni 3G router’ı M5360, 3G interneti yüksek hızlarda 10 kişiye kadar paylaştırabiliyor.
Rahat taşınan boyutu sayesinde her yerde bir kablosuz ağ oluşturan cihaz, aynı zamanda akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar için powerbank (yedek şarj birimi) olarak da işlev görüyor. Şirketin powerline adaptörler serisinde de yeni modelleri bulunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN