Bilişim Dünyası 04 TEMMUZ 2010 / 18:00

Yeşil bina yazılımı, Autodesk abonelerine ücretsiz sunulacak

Autodesk, sürdürülebilir tasarım için geliştirdiği ve bina performans analizi için araçlar içeren web servisi Autodesk Green Building Studio’yu 12 farklı ürün abonesi için ücretsiz hale getirdiğini açıkladı.
Bina enerji performans analizi için geliştirilmiş web tabanlı bir servis olan ve mimar ve mühendislerin, projenin ilk aşamalarından itibaren kullanabileceği araçlar içeren Green Building Studio, yapıların karbon salımını azaltmayı amaçlıyor. Autodesk Green Building Studio servisine, gbs.autodesk.com sitesinden ulaşılıyor.
12 farklı ürüne ilişkin Autodesk Aboneliği olan kullanıcılar, abonelik merkezi kullanıcı adları ve şifreleriyle sisteme giriş yapabiliyorlar. Abonelik altındaki lisans adedi kadar farklı kullanıcı oluşturulabiliyor.
ETİKETLER : Sayı:778

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN