Bilişim Dünyası 06 KASIM 2016 / 15:20

Yetkin iş ortaklarının buluşma noktası

Fujitsu, iş ortaklarının memnuniyetini artırmak ve satışları üzerinden ödüllendirileceği “Select Partners Club” sadakat programını hayata geçirdi. Fujitsu Select Partners Club’da iş ortakları, özellikle sunucu ve depolama ürünlerinin satışlarından özel kazançlar elde edecekler. Belirlenen puanlama sistemi kapsamında yıl boyu puan toplayacak olan iş ortakları, programın web sitesindeki eğitim programlarını takip ederek de puan edinebilecek. 
Konuyla ilgili düzenlenen lansmanda konuşan Fujitsu Türkiye Genel Müdürü Selda Bağdat Bahadır, ekosistemin en önemli bileşenlerinden birinin iş ortakları olduğunu vurguladı ve “Zorlu ve rekabetçi pazarda, özellikle iş ortaklarımızla açık ve sürdürülebilir bir iletişim ortamı kurmaya kararlıyız. Bu açıdan, uzun süredir üzerinde çalıştığımız sadakat programımız önemli bir adım” dedi. Fujitsu Kanal Satış Müdürü Salvo Nahmiyas da programla ilgili olarak, “Bir yandan iş ortaklarımızın beklentilerini tam olarak karşılayacağımız, diğer yandan satışlarımızı artırırken iş ortaklarımızı da yaptıkları satışlar sonucunda ödüllendireceğimiz bir programı hayata geçirmenin mutluğu içindeyiz” dedi.
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN