Bilişim Dünyası 17 KASIM 2015 / 15:54

Yoğun egzersiz için Jabra’dan Sport Coach

Mobil tüketici pazarına yönelik hands-free (eller serbest) iletişim ürünleri geliştiren Jabra, kros sporcularına ve yoğun fitness çalışanlara özel Sport Coach kablosuz kulaklıklarını Türkiye'de satışa çıkarıyor. Daha önce bu alanda ödüllü dünyanın ilk biyometrik kablosuz kulaklığı  Jabra Sport Pulse Wireless kulaklık ile adından söz ettiren Jabra, bu kez hem müzik hem kros antrenman özelliklerini bir arada barındıran dünyanın ilk kablosuz kulaklığıyla pazarda yerini alıyor.
Kros antrenmanı ve salon egzersizleri için optimize edilmiş olan yeni kablosuz kulaklık Jabra Sport Coach, özelleştirilebilen akıllı sesli antrenörüyle kros antrenmanı veya kapalı alanda diğer egzersizleri planlamaya, izlemeye ve analiz etmeye yardımcı olurken, kablo engeline takılmadan antrenmana odaklanma imkanı veriyor. 
Müzik eşliğinde egzersiz imkanı sunan kablosuz kulaklık, Jabra’nın Sport Life fitness uygulamasıyla birlikte geliyor. Bu uygulama, her egzersizi optimum biçimde tamamlamak için kişiselleştirilmiş ve motive edici sesli antrenörlük yapıyor. Başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar 40'tan fazla egzersiz arasından seçim yapmayı sağlayan sesli antrenör, egzersiz sırasında kulaklık aracılığıyla doğru zamanda kişiselleştirilmiş mesajlar gönderiyor. Yapılan her antrenman da antrenman geçmişine ulaşabilmek için kişiye özel bir egzersiz kütüphanesinde hafızaya alıyor. Tere ve hava şartlarına dayanıklı olan Jabra Sport Coach kulaklığın “Fitness Seviyesi Test Ölçümü” özelliği ise açık veya kapalı alanda maksimum oksijen tüketimini ölçmeyi sağlıyor.
 
ETİKETLER : Jabra

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics