Bilişim Dünyası 02 HAZİRAN 2014 / 09:09

Yurtdışındaki şirketlere artık her yer Türkiye

Türk Telekom ve Orange arasında yapılan işbirliği anlaşması ile yurtdışında faaliyet gösteren şirketler iletişim ağlarını Türkiye’deymiş gibi kullanabilecekler.
Önümüzdeki günlerde başlayacak “Türk Telekom Global Kurumsal Ağ” hizmeti yurtdışında faaliyet gösteren şirketlere yüksek hızlı, güvenli ve esnek bir sanal özel ağ (VPN) deneyimi sağlayacak.
Yeni hizmetin tanıtımı için yapılan basın toplantısında konuşan Türk Telekom CEO’su Rami Aslan, Türk Telekom Global Kurumsal Ağ hizmeti ile önemli bir adım atıldığını belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: “Türk şirketlerine 220 ülke ve bölgede ayrıcalıklı, fark yaratacak, güvenli, hızlı, esnek bir özel sanal ağ deneyimi sunuyoruz. Bu hizmetle büyük kurumlar, KOBİ’ler ve kamu kuruluşları yurtdışı operasyonlarını güçlendirme, hizmet kalitesi ve çeşitliliğini artırma imkânı bulacak. Türk Telekom Global Kurumsal Ağ ile şirketler için artık her yer Türkiye olacak.”
Orange Business Services CEO’su Thierry Bonhomme ise “Türk Telekom ve Orange bu ortaklık ile güçlerini birleştirerek dünya çapında genişleyen Türk işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılayacak en iyi kurumsal ağı oluşturmayı hedefliyor. Bu anlaşma Türkiye’de iş sektörünün yerel ve küresel anlamda büyümesine önemli katkılar sağlayacak” dedi.
ETİKETLER : Sayı:974

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN