Bilişim Dünyası 16 TEMMUZ 2017 / 14:52

Zyxel Türkiye, 10 yaşında

Beş kıtada 150 ülkede faaliyetlerini sürdüren ve ağ teknolojileri alanında dünya liderleri arasında yer alan Zyxel’in Türkiye ofisi 10 yaşında. Türkiye ofisinin 2007’de faaliyetlerine başlamasının ardından, Zyxel Türkiye, büyüme grafiğini hep sürdürdü ve 2017 yılında yeni yapılanması ile yine kurumsal ve bireysel alanda ürünler geliştirmeye devam edecek. Stratejik iş ortakları Zypartner’ları ile özellikle turizm ve eğitim alanındaki projelerini artırarak büyümeyi planlayan şirket, yıl sonuna kadar 1 milyon adet ürün satışı hedefliyor. 
Zyxel’in ağ teknolojileri alanında Türkiye’nin en çok tercih edilen markaları arasında yerini aldığını belirten Zyxel Türkiye Genel Müdürü Timuçin Aksoy, şu bilgileri paylaştı:
“Zyxel Türkiye, Avrupa bölgesi içinde en hızlı büyüyen pazarlar arasında. Yılın ilk 5 ayında ulaştığımız ürün satış rakamı, Zyxel Türkiye’nin geçtiğimiz yıllardaki büyüme trendinin devam edeceğini müjdeliyor. Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en beğenilen markalardan Zyxel olarak, bilime, teknolojiye ve inovasyona dayalı ürünlerimizi en hızlı şekilde bireylerin ve kurumların hizmetine sunuyoruz. Türkiye pazarındaki bu başarıyı Zypartner’larımıza borçluyuz. Güçlü kanal yapımıza yatırım yapmaya devam edeceğiz. 2017 yılı üçüncü ve dördüncü çeyrek Switch ürünleri satışında yüzde 20’lik büyüme hedefliyoruz.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics