Dosya Bilişim Sektörünün İlk 500'ü 14 TEMMUZ 2014 / 08:27

“Küresel gelişime paralel olarak Türkiye hedeflerimizi de artırdık”

Telekomünikasyon Altyapı Donanımı ile Uluslararası Türkiye Dışı Merkezli Üreticinin Türkiye Temsilcisi / Satıcısı kategorilerinde birinci Huawei Türkiye oldu. Dünyanın önde gelen bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Huawei olarak 2013 yılında bilgi ve iletişim teknolojileri alanın gelişimi için önemli ve büyük adımlar attıklarını kaydeden Huawei Türkiye Genel Müdürü Zhao Gang, şunları kaydetti:
“Telekomünikasyon şirketi olarak bilinen Huawei bu yıl kurumsal ve cihaz alanlarında da güçlü bir potansiyele ve güce sahip olduğunu gösterdi. Bu çabalarımızın Türkiye’de bilişim ekosistemine yaptığı olumlu katkılardan son derece memnunuz. 2014 Mart ayı itibariyla küresel satış gelirimiz 39.5 milyar dolar olarak açıklandı. Küresel büyüme ve gelişim ile paralel olarak Huawei, Türkiye’deki operasyonlarını ve Türkiye pazarına verdiği önemi de artırdı. Genel sıralamadaki yerimizi ve iki farklı kategorideki liderliğimizi, çabalarımızın bir sonucu olarak yorumluyoruz.
Huawei olarak vizyonumuz ‘iletişim yoluyla hayatı zenginleştirmek’, bu vizyon doğrultusunda müşterilerimiz için yenilik yapmaya ve teknolojik liderliğimizi ilerletmeye devam edeceğiz. Son 2 yıldır gördüğümüz gibi Huawei Türkiye olarak gerek sunduğumuz ürün ve hizmetler, gerekse Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge odaklı çalışmalarla öncelikle bu ihtiyacı karşılamayı hedefledik. Bunun yanı sıra özellikle Türkiye’deki kurumsal hizmetler alanında pazarda çok önemli bir pay edindik. Tüketiciler artık Huawei’yi yaşamlarında sıklıkla görmeye başlayacaklar, marka bilinirliğimiz günden güne artacak. Bu aynı zamanda enerji, finans ve kamu hizmetleri tabanlı bilişim çözümleri gibi kurumsal operasyonlarla birlikte genişletilmiş olacaktır. Huawei Kurumsal Çözümler yüzde 100 gelir artışı hedeflemektedir. Genel olarak baktığımızda, Huawei, Fatih, Evrensel hizmet projeleriyle zaten ‘dijital uçurumu kapatma’ gibi hedeflerini elde etmiştir.”
ETİKETLER : Sayı:980

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics