Dosya Bilişim Sektörünün İlk 500'ü 14 TEMMUZ 2014 / 08:36

Bilişim sektörü 2014’te büyüyecek

PBX Santral kategorisinde ilk sırada yer almayı başaran Karel, uzun süredir devam eden başarısını 2013 yılında da tekrarladı. Sertifikanın alındığı yıl ile ilgili değerlendirmede bulunan Karel Pazarlama Direktörü Nurşen Yıldırım, Türkiye’nin geçen yıl büyüme hızını artırmasına rağmen ekonomik büyümedeki yavaşlamanın etkilerinin ortadan kalkmadığını ifade etti.
Bilişim sektörünün her yıl Türkiye ortalamasının üzerinde büyüdüğüne işaret eden Yıldırım, “Çünkü şirketler verimliliklerini artırmak için yavaşlama dönemlerinde de bilişim yatırımlarını aksatmadan sürdürmek zorundalar. Biz de Karel olarak güçlü bir performans ortaya koyduk. IP Santralleri, Tümleşik İletişim Sistemleri, Çağrı Merkezi, Bulut Çözümleri, Görüntülü İletişim ve Güvenlik Sistemleri kategorilerinde katma değerli ürün ve çözümlerimizi pazara sunduk. Dış pazarlardaki varlığımızı daha da güçlendirdik” dedi. Bilişim sektörünün bu yıl güçlü bir büyüme ortaya koymasını beklediklerini söyleyen Yıldırım, “Karel Türkiye’de pazar liderliğini daha da güçlendirerek pekiştirmek, uluslararası pazarlardaki payını artırmak için çalışıyor. Orta ve uzun vadeli hedeflerimize ulaşmak için bu yıl da yatırımlarımızı aksatmadan sürdüreceğiz; Ar – Ge yatırımlarımızda hız kesmeyeceğiz. İç ve dış pazarlarda payımızı artıracağız” şeklinde konuştu.
ETİKETLER : Sayı:980

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN