Dosya Bilişim Sektörünün İlk 500'ü 14 TEMMUZ 2014 / 08:28

Daha yaygın olmak öncelik

Perkon, 2013 yılı verileri ile Bilişim 500 araştırmasında Donanım başlığında OT/VT kategorisinde ilk sırada yer aldı. Perkon Proje Satış Müdürü Oğuz Güçarslan, Perkon’un önceliklerini müşteri beklentileri üzerine belirleyen bir şirket olduğuna dikkat çekti. Bayi ve çözüm ortaklarının talep ve beklentileri doğrultusunda çalışan bir yapı var ve Güçarslan, çalışma stratejisinin bu anlayış üzerine bina edildiğine dikkat çekti. Burada temel öncelik; müşterilerinin ihtiyaç duyabilecekleri ürünlerin tümünü tek bir noktadan ve süratle temin edebilmelerini sağlayacak yapıyı oluşturmak. Bu bağlamda Perkon olarak birçok marka ile çalıştıklarını vurgulayan Güçarslan, bayi ve çözüm ortaklarının projeleri için ihtiyaç duydukları OT/VT ürünlerinin tümünü en iyi imkânlarla sağlayabildiklerine işaret etti.
Bilişim 500 araştırmasını Türkiye BT sektörü açısından ‘eşsiz bir çalışma’ olarak nitelendiren Güçarslan, “Uzun zamandan bu yana yapılması, gösterilen ilgi, içerik gibi yönlerinden değerlendirildiğinde sektör için faydası çok büyük” yorumunu da ekledi.
ETİKETLER : Sayı:980

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN