Dosya Bilişim Sektörünün İlk 500'ü 14 TEMMUZ 2014 / 08:35

Geliştirdiğimiz servisleri mobile taşımaya devam edeceğiz

Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi birincisi bu yıl Biotekno oldu. Tören sonrasında görüşlerini aldığımız Strateji ve Planlamadan Sorumlu Ortak Betül Helvacı, 2013 yılı ve Bilişim 500 ile ilgili düşüncelerini şöyle aktardı: “Biotekno olarak önceliğimiz 10 yıldır müşterilerimizi dinlemek, ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özel çözümler üretmek oluşmuştur. Stratejimiz her zaman sektördeki gelişmeleri global olarak takip etmek ve her adımda bu gelişmelere paralel olarak müşterilerimize en iyi çözümü sunmaktır.”
Helvacı, 2014 yılı ile ilgili olarak ise şu bilgileri paylaştı: “2014 yılı için öncelikli hedefimiz her zamanki gibi müşteri ihtiyaçlarını anlamak, onlara özel servisler geliştirmeye devam etmek olup, artan akıllı cihaz kullanımına paralel olarak geliştirdiğimiz servisleri mobile taşımaktır. Tüm bunların dışında 2014 yılı içinde, aynı şekilde müşterilerimizi dinleyerek ihtiyaçları doğrultusunda akıllı iş çözümleri üretmeye devam edeceğiz.”
Bilişim 500 araştırmasının Türkiye’deki BT sektörü açısından çok önemli ve güzel bir çalışma olduğunu ifade eden Helvacı, sözlerine şöyle devam etti: “Bilişim 500 araştırması sadece ödüllerin verildiği bir törenden sektörel bilgileri de içeren ve belki dünyadan bilişim sektörü ile ilgili haberleri de içeren tam gün süren bir organizasyona dönüşmesi gerektiğini düşünüyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:980

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN