Dosya Bilişim Sektörünün İlk 500'ü 14 TEMMUZ 2014 / 08:23

Her kanaldan kesintisiz ve bütünleşik hizmet

Teknosa, Bilişim 500 araştırmasında Perakende Zinciri kategorisinde ilk sırada yer alırken, 2013 yılı verileri ile Bilgi Teknolojileri sıralamasında da ilk sırada yer aldı. Teknosa Finans Direktörü Korhan Bilek, en yeni teknolojileri, Teknosa güvencesi ve kaliteli hizmet anlayışıyla tüketicilerle buluşturduklarını, odaklarında her zaman müşteri olduğunu vurguladı. Müşteri odaklılığın önemine işaret eden Korhan Bilek, “Türkiye’nin 78 ilindeki 300’ü aşkın mağazamız ile sektörün en yaygın teknoloji perakendecisiyiz. Esnek formatlı mağazacılık anlayışımız ile sektörde model yarattık” diyerek, yakın zamanda Türkiye’nin 81 ilinde var olma hedeflerini gerçekleştireceklerinin altını çizdi. İnsan kaynağına yatırımın da önemine işaret eden Bilek, “2005 yılında kurduğumuz Teknosa Akademi aracılığıyla hem istihdam yaratıyor hem de sektöre nitelikli insan kaynağı yetiştiriyoruz” dedi.
“Müşterinin alışkanlık ve beklentilerine yönelik her kanalda bütünleşik ve tek deneyim sunarak müşterilerin herhangi bir kanal ile değil, doğrudan marka ile deneyimini zenginleştireceğiz” detayını paylaşan Bilek, şöyle devam etti:
“Teknolojiyi ürünün ötesinde, yaşamlara katacağı değerler bütünüyle tüketicilere sunmak için önümüzdeki dönemde yeni atılımlarımız olacak. Bu atılımlar, farklı hizmetleri, yeni ürünleri ve zenginleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş müşteriyi deneyimini kapsayacak. Burada çok önemli fırsatlar var. Hayatımıza birbiriyle konuşan, her an bağlı olmamızı sağlayan akıllı ürünler gelişti ve çeşitlendi. Bu alanda adımlar yine Teknosa’dan gelecek.”
Katma değerli hizmet anlayışını da daha zenginleştirdiklerini söyleyen Bilek, 2014 yılının ilk 4 ayında web ve e-ticaret hizmetlerini ihtiyacı olan bireylere, mikro işletmelere ve KOBİ’lere sunmaya başladıkları bilgisini verdi. Yılsonuna kadar yeni hizmetlerin de bunlara eklenmesi planlanıyor.
ETİKETLER : Sayı:980

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics