Dosya Bilişim Sektörünün İlk 500'ü 14 TEMMUZ 2014 / 08:23

Öncelikler doğru belirlendi

Indeks Bilgisayar, 2013 Bilişim 500 sıralamasında Dağıtıcı Yazılım Kategorisi’nde ilk sırada yer alırken, bu yıl Bilişim 500 araştırmasında ilk kez yapılan Bilgi Teknolojileri kategorik ayrımında da 2013 yılı verileri ile ikinci sırada yer aldı.
Indeks Bilgisayar Microsoft İş Birim Müdürü Sedat Azizoğlu, 2013 yılında elde ettikleri başarının temelinde yazılım ekosisteminde, üreticinin paylaşabildiği kadarıyla hedefler, buradan alınması gereken pay, pazar gerçekleri gibi odak noktalarını sene başından itibaren belirlenen hedef takip sistemi ile gün gün, ay ay izlemek olarak özetledi. Bu önceliklendirme sürecinin, elde ettikleri başarıda önemli rol oynadığına değinen Azizoğlu, bununla birlikte bulut teknolojileri, yaygınlık, katma değerli ürünler ve kanala yapılan kampanyalara olan odaklanmanın da elde edilen başarıdaki payına dikkat çekti. “Kendi ekibimizin motivasyonu sayesinde ve onların önceliklerini de belirleyerek, esnek, dinamik, kararlı ve hedefe bağlı bir çalışma taktiğiyle hak ettiğimiz ödülü almış olduk” sözleriyle 2013 yılı stratejilerini özetleyen Azizoğlu, 2014 yılı hedef ve önceliklerini şöyle anlattı:
“2014 yılı ağırlıklı olarak bulut, Office365, Azure ve diğer katma değerli ürünlerin konuşulduğu bir yıl olacak. Biz de önümüzdeki hedefleri bu başlıklar doğrultusunda hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bu yılın son çeyreğinde ise tüm yıla oranla daha büyük bir pay elde etmeyi planlıyoruz. 2014 boyunca sahada fazla sahada çalışacak, iş ortaklarımızla daha fazla zaman geçirecek ve motive bir şekilde kararlılığımızı sürdüreceğiz.”
ETİKETLER : Sayı:980

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics