Dosya Bilişim Sektörünün İlk 500'ü 14 TEMMUZ 2014 / 08:22

Türkiye’nin dijital geleceği için yatırımlarımız sürüyor

Vodafone Türkiye, İletişim Teknolojileri alanında yapılan sıralamada üçüncü olarak yer aldı. 2013 yılının yeni marka kimliğiyle birlikte, Dijital Dönüşüm Hareketi adlı yeni stratejik programın duyurulduğu çok önemli bir yıl olduğunu kaydeden Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, şunları kaydetti:
“Bu yıl Dijital Dönüşüm Hareketi’nde adımlarımızı hızlandıracağımız bir dönem olacak. Bu dönemde yine yatırımlarımızı odağımıza koyarak ilerleyeceğiz. Ülkemiz için değer yaratma vizyonumuz çerçevesinde, Vodafone Grubu’ndan aldığımız destek ve cesaretle yatırımlarımızı artırarak sürdüreceğiz ve teknolojinin küçük mucizelerini sunarak ‘Türkiye’nin iletişim teknolojileri ile dijitalleşmesinde herkese ilham verme’ misyonumuzu devam ettireceğiz.”
Türkiye bilişim sektörünün sağlıklı gelişimi, ülkemizin dijital dönüşümü açısından Bilişim 500 araştırmasının kritik önem taşıdığını kaydeden Süel, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Bu gelişimin sürdürülebilirliğini sağlamak için pazarı dikkatle ölçümlemek ve gözlemlemek gerekiyor. Türkiye’deki bilişim sektörüne ışık tutmayı amaçlayan ve kendi alanında tek olan Bilişim 500 araştırmasının, bu noktada önemli bir boşluğu doldurduğunu düşünüyoruz. İnterpromedya yetkililerinin de vurguladığı gibi, Bilişim 500, Türkiye bilişim sektörünün büyüklüğüne ilişkin içerdiği rakamlar sayesinde ülkemizde ve yurtdışında referans niteliğinde bir araştırma olarak kabul ediliyor, şirketlerin kendi performanslarını ölçme ve rekabetteki yerlerini görme imkânı sunuyor, satın alma kararlarında belirleyici oluyor ve yurtdışına açılmak isteyen şirketler için önemli bir pazarlama aracı işlevi görüyor.”
ETİKETLER : Sayı:980

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics