Dosya Bilişim Sektörünün İlk 500'ü 14 TEMMUZ 2014 / 08:26

Yaratıcı çözümlerle büyümeye devam

Bilişim 500 araştırmasında 2012 yılında Sektörel Yazılım Türkiye Merkezli Üretici Kategorisi Birincisi olan SoftTech, 2013 yılında ise Türkiye Merkezli Üretici Yazılım Kategorisi’nde birinciliği aldı. 2006 yılında kurulan SoftTech; Maslak İTÜ ARI Teknokent Merkez Ofisi, Hacettepe Teknokent Şubesi ve Kartal Ar-Ge Merkezi’nde 800 kişilik kadrosu ile faaliyet gösteriyor. Ar-Ge projeleriyle, finans sektörü başta olmak üzere farklı sektörlere yönelik çözüm ve hizmetleri geliştirip sunduklarını vurgulayan SoftTech Genel Müdürü Levent Berkman, araştırma sonuçlarının, bilişim sektörünün dinamizmini ve istikrarlı gelişimini ortaya koyduğuna da dikkat çekti. Berkman, 2014 yılı hedeflerini şöyle anlattı:
“Vizyonumuz, teknoloji alanındaki deneyim ve uzmanlığını müşteri memnuniyetine dönüştüren, çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, kaliteli ve yaratıcı çözümler sunan lider bir şirket olma misyonu ile destekleniyor. Bu yaklaşımla uluslararası kalite standartlarına dayalı olarak geliştirdiğimiz çözüm ve hizmetlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayarak, sektördeki lider konumumuzu 2014 yılında da sürdürüp geliştirmeyi hedefliyoruz.” Bilişim 500 araştırması Berkman’a göre, şirketlerin mevcut konumlarını ve eksikliklerini görerek hedeflerini büyütmeleri, sektörün yönelimlerini gözlemleri açısından ciddi bir farkındalık oluşturuyor. Berkman araştırmayı, ‘pazarın genel durumu hakkında objektif ve güvenilir verilerle yapılan özenli bir çalışma’ olarak tanımladı.
ETİKETLER : Sayı:980
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN