Dosya Bilişim Zirvesi 2016'nın Ardından Özel Dosya 03 ARALIK 2016 / 16:05

Türkiye’de BT sektörünün ortak değerleri

Bilişim Zirvesi ‘16’nın açılış konuşmasını BThaber Şirketler Grubu Başkanı Murat Göçe yaptı. Son yılların en zengin buluşmasını hayata geçirme hedefi ve kapsamlı bir içerikle ‘Endüstri 4.0’dan kaçış yok’ felsefesini paylaşmak istediklerini vurguladı. Bu tanımda ‘evrim’ kelimesini kullanmaya özen gösterdiklerini de söyleyen Murat Göçe, konuşmasına şöyle devam etti:
“Evrim bir süreçtir. Dijitalleşmenin dördüncü dalgası olan endüstri 4.0 aynı zamanda yapay zekâ temelli yepyeni tasarım, planlama, Ar-Ge, üretim, tedarik, kalite, süreç yönetimi, otonom sistemler, hizmet ve müşteri deneyimlerini getirerek dördüncü dalga dijital ekonominin temellerini atıyor. Buna da dijital düşünme metodolojisi yapıyoruz. Bu zirvede 17 farklı konulu konferans, toplam 150’ye yakın panel, söyleşi ve sunum, 240’ın üzerinde konuşmacı ve katılımcı, geleceği konuşmak üzere buluştular. Etkinliğimize destek sağlayan BTHaber yönetici ve ekiplerine, içerik programlarına destek verenlere, dijital tasarım çalışmalarında özel destek verenlere, bütün çalışanlara teşekkürümü iletiyorum. Sayenizde yüzü aşan kocaman bir aile olduk. Sektöre mesajım ise net: Bilişim Zirvesi ve Bilişim 500 araştırması sektörün ortak değerleri ve bunlara desteği esirgememek gerek.”
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN