Dosya Bilişim Zirvesi 2016 Özel Dosyası 20 KASIM 2016 / 11:51

​Dijital evrimin bir parçası olamayanlar var olamayacak!

Bilişim Zirvesi Şirketi, Genel Müdürü Neslihan Aksun 

2000 yılından bu yana iş dünyası, devlet, siyasiler, akademisyenler, girişimciler ve yatırımcıları bilişim dünyası profesyonelleriyle buluşturan Bilişim Zirvesi’ni bu yıl “Dijital Evrim ile Endüstri 4.0” ana çatısı altında tam 17 farklı alt konu başlığında ele alıyoruz.
Dijitalleşmenin 4. dalgası olan Endüstri 4.0 döneminde hızlıca evriliyoruz.
 
Dijital evrimin bir parçası olamayanın var olamayacağı bu dünyada dijital olmaktan kaçış yok!
 
Endüstri 4.0’ın getirdiği inovasyon anlayışı, sağlıktaki dijital evrim, akıllı kentlerin nasıl bu kadar akıllı olduğu, CRM ve ERP pencerelerinden dijital bakış açıları, gömülü sistemler, dijital kazançlar, kadın özelinde dijitalleşme, yapay zeka algoritmaları gibi pek çok kitle ve konuyu ilgilendiren temel konuları uzman ve seçkin konuşmacılardan dinleyeceğiz.
Zirve’de; dijital evrim ile endüstri 4.0 süreçlerinde var olmayı amaçlayan kapsamlı içeriği, 200’e yakın önemli konuşmacı ile beraber siz yaşamından bilişimi koparamayan takipçilerimize gururla sunuyoruz.
 
 
 
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN