e-toplum Bilişime Doğru 05 EYLÜL 2011 / 01:04

Bölgesel İş Fırsatları Konferansı, yatırımcıları buluşturacak

Avrasya, Ortadoğu ve Balkanlar’dan çeşitli ülkelerin bilişim yatırımları ve gereksinimlerini ortaya koyacak konferans, şirketler arasında ikili görüşmelere de olanak sağlayacak.
“Sınırlar Kalkıyor” temasıyla  3 - 5 Ekim tarihlerinde, İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek “ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi ‘11, bu yıl Bölgesel İş Fırsatları Konferansı’na ev sahipliği yapacak. 4 Ekim’de gerçekleştirilecek ve Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri ve Romanya gibi ülkelerden şirket ve kamu kurumlarının tepe yöneticilerini ağırlayacak konferans, bölge ülkeleri arasındaki işbirliği olanakları, teknoloji ve know-how transferi konularını gündeme taşıyacak. Avrasya Bölgesi’nde bilişim yatırımlarından pay almak isteyen Türkiye’den bilişim şirketlerinin de yoğun ilgi göstermesi beklenen konferans, “Bölgesel Buluşturma Toplantıları” adıyla düzenlenecek iş geliştirmeye yönelik eşleştirme (match-making) organizasyonuna da gün boyunca ev sahipliği yapacak.
Bölgeden başarılı isimler kürsüde olacak TAV Havalimanları CEO’su Sani Şener’in açılış konuşmasıyla başlayacak Bölgesel İş Fırsatları Konferansı iki panele de ev sahipliği yapacak. Bölgede İşbirliğinin Geliştirilmesi İçin Yeni Fırsatlar Paneli’nde Birleşik Arap Emirlikleri’nden Alpha Data’nın Kurucusu ve CEO’su Fayez Ibinni ve Ukrayna’dan BMS Danışmanlık’ın Başkanı ve Ticaret Direktörü Sergei Savchenko gibi isimler deneyimlerini aktarırken, öğleden sonra düzenlenecek olan “Sınırlar Ötesi İş Geliştirme Pratikleri” panelinde
ise Cisco Systems’in Strateji ve İş Geliştirme Bölge Direktörü Dr. Yasemin Yücel Karasu, İnnova CEO’su Aydın Ersöz, Telenity CEO’su Şerif Beykoz, Ericsson Türkiye İsrail Pazarlama İletişim Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Kulabaş gibi isimler yer alacak.
ETİKETLER : Sayı:836

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics