Dosya Bilişimin Liderlerİ Bilişim 500 ile buluştu 08 TEMMUZ 2013 / 08:00

“Türkiye’nin Bölgesel Sistem BÜTÜNLEŞTİRİCİSİ olmak istiyoruz”

Ağ Donanımı ile Sistem Entegratörü – Ofis Yazılımı kategorilerinin birincisi Netaş oldu. Netaş’ın plaketini ise Netaş İcra Komitesi Üyesi Ahmet Hamdi Atalay aldı. Netaş’ın pazar konusunda görüşlerini açıklayan Netaş Genel Müdür Yardımcısı Kamil Orman ise şu açıklamalarda bulundu:
“Sektörün sürekli büyümesi sevindirici. Ancak hedef, sektörün toplam hacminin içinde, ülke ekonomisinin büyümesine doğrudan katkı sağlayan, katma değeri yüksek yazılım ve servis alanlarının daha hızlı büyümesini sağlamak. Diğer taraftan, dünyada mobil iletişim pazarında çok hızlı bir büyüme söz konusu. Bu büyümenin yansımalarını ülkemizde de görebiliyoruz. Sektörde bu yıl mobil iletişimle birlikte, bulut teknolojisinde de kayda değer bir büyümenin gerçekleştiğini, gerek servis sağlayıcılar, gerekse kullanıcılar açısından bu alanda yatırımların arttığını söyleyebiliriz. Ayrıca, hepimizin yakından takip ettiği FATİH Projesinin de, sektörümüzün büyümesi ve gelişmesi açısından önemli fırsatlar sunmaya devam edeceği düşüncesindeyiz.
Biz Netaş olarak, kamu, telekom, servis sağlayıcı, finans, enerji, sağlık, perakende gibi farklı sektörlerdeki tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde çözümlerimizin kapsamını genişletmeyi kararlılıkla sürdürüyoruz. Bilişim ve teknoloji danışmanlığı, donanım, sistem ve uygulama yazılımı, ağ çözümleri tasarımı-satışı ve satış sonrası destek hizmetleri, dışkaynak kullanımı servisleri gibi çok çeşitli yetkinliklerden oluşan iş modelimiz sayesinde, müşterilerimiz için ‘fırsat sağlayan lider şirket’ olmak vizyonuyla hareket ediyoruz. Türkiye’nin ‘Bölgesel Sistem Bütünleştiricisi’ olmak gibi iddialı bir hedefimiz var ve bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz.”
ETİKETLER : Dosya Sayı: 929

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics