Dosya Bilişimin Liderlerİ Bilişim 500 ile buluştu 08 TEMMUZ 2013 / 08:00

Bilgitaş dokümantasyon sektöründe lider

Fotokopi, yazıcı ve dokümantasyon çözümleri üreticilerinden Japon Kyocera Document Solutions’ın Türkiye dağıtıcılığını yapan Bilgitaş, Bilişim 500’de Donanım kategorisinin altında yer alan Çevre Birimleri Türkiye Dışı Merkezli Üreticinin Türkiye Temsilcisi / Satıcısı kategorisinde birinci sırada yer aldı.
Bilgitaş Yönetim Kurulu Başkanı Habib Pişan, 2012 yılını şu sözlerle değerlendirdi:“
2012 yılında da bir önceki yılda olduğu gibi Türkiye fotokopi pazarı liderliğimizi devam ettirdik. Bu performansımız aynı zamanda bize İnterpromedya 2012 yılı İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nda Çevre Birimleri Türkiye Dışı Merkezli Üreticinin Türkiye Temsilcisi kategorisinde birinciliği getirdi; bununla gurur duyuyoruz. 2012’nin son çeyreğinde sayısal baskı ve sonlandırma ürünleri ile üretim segmentinde sunduğumuz çözümleri artırmak için dünyanın önde gelen üreticilerinden Fransız MGI Digital Technology’nin Türkiye tek yetkili dağıtıcılığını da aldık.”
Pişan, 2013 hedefleri ile ilgili şunları söyledi: “Hedefimiz, yenilikçi, maliyetleri azaltan, verimliliği artıran, çevre dostu dokümantasyon ürün ve hizmetleri ile müşterilerimize, hissedarlarımıza, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak dokümantasyon sektöründeki liderliğimizi devam ettirmektir. Web sitemizde her ay farklı bir üründe kampanya yaparak KOBİ’lere uygun fiyat ve ödeme koşulları ile ürün sağlamaya devam edeceğiz. FATİH Projesi kapsamında ihalesi yapılacak A3 ve A4 S/B fotokopi ihalesi 2013 yılına damga vuracak, 2013 ve 2014 fotokopi pazarı rakamlarını çok etkileyecektir. Bu ihale için Kyocera Document Solutions ile birlikte hazırlık çalışmalarımız devam etmektedir.”
ETİKETLER : Dosya Sayı: 929