Dosya Bilişimin Liderlerİ Bilişim 500 ile buluştu 08 TEMMUZ 2013 / 08:38

Bilişimin Liderleri Bilişim 500 ile buluştu

Sektörde önde gelen 1000’i aşkın şirketin veri paylaşımı ile 14 yıldır aralıksız olarak İnterpromedya tarafından hazırlanan, Türkiye’nin bilişim alanında en kapsamlı “İlk 500 Bilişim Şirketi” araştırmasının sonuçları 24 Haziran’da Grand Cevahir Otel’de düzenlenen törenle açıklandı. Farklı kategorilerde başarılarını tescil eden BT şirketleri, sertifikalarını kamu ve özel sektörünün temsilcilerinin yanı sıra BT sektörünün sivil toplum kuruluşlarının önde gelen isimlerinden aldılar.
Araştırma sonuçlarının detaylı olarak yer aldığı İlk 500 Bilişim Şirketi Yayını törenden sonra katılımcılara dağıtıldı. Farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketlerin yöneticileri, CIO’lar, kamu kurumlarının yöneticileri, Türkiye’ye yatırım yapmış ya da yapmayı düşünen uluslararası şirketler, danışmanlık şirketleri ve bilişim sektöründe yer alan şirketlerin yöneticileri tarafından takip edilen ilk 500 Bilişim Şirketi Yayını’nı İnterpromedya’dan temin edebilirsiniz.
ETİKETLER : Dosya Sayı: 929

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN