Dosya Bilişimin Liderlerİ Bilişim 500 ile buluştu 08 TEMMUZ 2013 / 08:00

Ericsson 40 ülkeye yazılım satıyor

Ericsson Türkiye; Sistem Entegratörü, Sistem Entegratörü – Donanım, Sistem Entegratörü – Yazılım, Telekomünikasyon Altyapı Donanımı, Sektörel Yazılım, CRM Yazılımı, Kurulum – Bakım – Destek kategorilerinde birinci oldu. Plaketleri, Ericsson Genel Müdür Yardımcıları Cenk Alper ve Murat Şahinoğlu aldılar. Cenk Alper yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi:
“Ericsson, Türkiye’de kendi kaynakları ile bu başarıları elde etti. Ericsson, çok yetkin bir sistem entegratörü ve çok geniş bir Ar-Ge kabiliyetine sahip bir şirket. Şu anda Türkiye’de 400’ün üzerinde Ar-Ge mühendisimiz var. Bu yapı bizi bölgede de örnek bir ülke konumuna getirdi. Yerel kaynaklarımızla bölgeye de yatırım yapıyoruz.”
Murat Şahinoğlu da konuyla ilgili olarak “Ericsson, Türkiye’ye ciddi yatırım ve şirket satın alan bir şirket. Şu anda 40 ülkeye yazılım ihracatı gerçekleştiriyoruz” diye vurguladı.
ETİKETLER : Dosya Sayı: 929

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN