Dosya Bilişimin Liderlerİ Bilişim 500 ile buluştu 08 TEMMUZ 2013 / 08:00

İki kategorinin lideri Karel

Bilişim 500’de bu yıl Türkiye Merkezli Üretici ve Donanım Alt Kategorisi ile PBX Santral kategorisinde lider olan Karel, başarılı çalışmalarını sürdürüyor.
Başarı ile sürdürdükleri çalışmaları önemli bir başarıyla taçlandırmaktan dolayı çok mutlu olduklarının altını çizen Karel Genel Müdür Yardımcısı Osman Duman, “Bu sene 500 Bilişim Şirketi Araştırması sonuçlarına göre iki dalda plaket aldık. “PBX santral gelirleri” sıralamasında bir kez daha pazar lideri olduk. Bunun yanı sıra bu sene ilk defa dağıtılan ve çok önemli olduğunu düşündüğümüz Türkiye Merkezli Üretici kategorisinde de birincilik ödülünü kazandık. Karel Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’nın en büyük ilk 3, dünyanın ise en büyük ilk 15 PBX üreticisinden biri. Aldığımız ödüllerin ileride küresel güç olabilecek potansiyele sahip olan tüm yerli şirketler için bir teşvik niteliğinde olduğuna inanıyoruz. Çünkü, bilgi ve iletişim teknolojileri sektörü Türkiye’nin büyüme hedefini gerçekleştirebilmesi için son derece stratejik bir öneme sahip. Bu önem sadece sektörün büyüklüğünden kaynaklanmıyor. Daha da önemlisi, tüm sektörlerde rekabet avantajı yaratmak için bilişimin en önemli katalizörlerden biri haline gelmesi. Türkiye’nin bilgi toplumu olarak küresel alanda başarılı olabilmesinin yolu da ithalat ve kullanıcı olmanın ötesine geçerek geliştiren ve üreten olmasına bağlı. Bu açıdan yarattığımız örneğin başarılı olmasını çok anlamlı ve değerli olduğunu düşünüyor, ülkemizin taşıdığı yüksek potansiyelin Karel gibi birçok başarılı örneği daha çıkaracağına inanıyoruz” şeklinde görüş belirtti.
ETİKETLER : Dosya Sayı: 929
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN