Dosya Bilişimin Liderlerİ Bilişim 500 ile buluştu 08 TEMMUZ 2013 / 08:00

SAP en İyİ rakamlarına son 2 yılda ulaştı

Bilişim 500’de birden fazla kategoride ilk sırada yer alan SAP adına plaketi alan SAP Pazarlama Direktörü Erdem Aksakal, sonuçları değerlendirdi. 40 yıllık bir tarihi bulunan SAP’nin en iyi rakamlarına son iki yılda üst üste ulaştığını belirten Aksakal, benzer bir başarının SAP Türkiye olarak da gerçekleştirildiğini vurguladı. SAP Türkiye’nin Bilişim 500 listelerinde Kurumsal Kaynak Planlama ve İş Zekâsı alanlarında uzun yıllardır birinciliğini sürdürdüğünü hatırlatan Aksakal, danışman ve iş ortaklarından oluşan 2 bin kişilik ekosistemini, 2015 yılına dek 5 bin kişiye çıkartmak istediklerini vurguladı.
İçinde bulundukları sektöre dair tespitlerde bulunan SAP Pazarlama Direktörü Erdem Aksakal, “Dünyadaki ekonomik transformasyonun arkasında, çok önemli bir sosyal değişim gözlemleniyor. Bugün, insan sayısından fazla mobil cihaz var; sosyal ağlarda 1 milyardan fazla insan etkileşimde bulunuyor; 2020’de toplam 35 milyon terabayta çıkması beklenen ve her 18 ayda ikiye katlanan veri mevcut; 2030’da 5 milyarlık bir sayıya ulaşacak olan orta gelirli çalışan var. Sayısal dönüşüm, temelde iş yapış biçimimizi ve iletişimimizi şekillendiriyor” şeklinde konuştu.
ETİKETLER : Dosya Sayı: 929

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN