Dosya Bilişimin Liderlerİ Bilişim 500 ile buluştu 08 TEMMUZ 2013 / 08:00

Sentim’de yükseliş devam ediyor

Masaüstü Bilgisayar ve OEM Sistem Entegratörü kategorisi birincisi Sentim Bilişim Genel Müdürü İffet Polat plaketi alırken, Sentim’i buna layık gören bilişim sektörüne ve İnterpromedya’ya teşekkürlerini sundu.
Etkinlikle ilgili görüşlerini aldığımız İffet Polat, “Organizasyon olarak 2011 yılında başlayan yeni yapılanmamız ile sistem bütünleştirici kimliğimizden ödün vermeden satış gücümüzü sektörel bazda ayırmayı tercih ettik. Yeni yapılanmamız ile 2011 yılında pazarın üzerinde bir büyüme kaydettik. 2012 yılında da yüzde 13,5 büyüme sağlayan bilişim sektörüyle birlikte daha da büyüdük. Geçmiş yıllarda da Bilişim 500 araştırmalarında hep üst sıralarda yer aldık. Bu yılki araştırma sonuçları da Sentim’in hem büyüklük olarak hem de hizmet kalitesi olarak istikrarını sürdürdüğünün bir kanıtı oldu” dedi.
Sentim Bilişim olarak, ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi ve dünya devleriyle olan stratejik ortaklıkları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik ürün ve çözümler oluşturduklarını da ifade eden Polat, sözlerini şu şekilde bitirdi:
“Son 3 yılda en iyi performans gösteren yıllık cirosunda hep artış yakalayan 10 bilişim şirketinin içerisindeyiz. 2012 yılı genel itibariyle Sentim için bir büyüme yılı oldu, satış gücü, destek lokasyonu ve hizmet verilen müşteri sayımızda artış oldu. Ciro olarak 100 milyon doların üzerinde bir satış gerçekleştirdik. Teknik danışmanlarımız, uygulama mühendislerimizle müşterilerimize her değer katan hizmetler vermeye devam ediyoruz. Bu ödülü tüm çalışma arkadaşlarım adına alıyorum. Onların desteği ve inancı başarılarımızın arkasındaki güçtür. Bilişim sektörünün büyümesinde Sentim’in de katkısının olduğunu görmek bizleri oldukça mutlu ediyor.”
ETİKETLER : Dosya Sayı: 929

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN