Dosya Bilişimin Liderlerİ Bilişim 500 ile buluştu 08 TEMMUZ 2013 / 08:01

Sistem bütünleştirmede Innova lider

Bilişim 500 Araştırmasının sonuçlarına göre İnnova ayrıca, Sistem Entegratörü kategorisinde ve bu kategorinin kırılımları olan Yazılım, Donanım, Hizmet, Dışkaynak, Sunucu ve ATM-POS kategorilerinde de sıralamada yer aldı.
İnnova adına ödül törenine katılan Genel Müdür Aydın Ersöz, Bilişim 500 sonuçları ilgili olarak şunları söyledi:
“Sektörümüzde kendisini ispat etmiş bir araştırma olan Bilişim 500’e biz de sektörümüzdeki diğer şirketler gibi büyük önem veriyoruz. Bilişim sektöründe yer alan oyuncular, uzmanlık alanlarına göre sektörün ne yönde gelişme gösterdiğini de görme olanağı buluyor. İnnova olarak, yer aldığımız Sistem Entegratörü kategorisindeki başarılarımızdan ve İş Uygulamaları alanındaki liderliğimizden dolayı gururluyuz. 3 kıtada 28 ülkede gerçekleştirdiğimiz projelerle ve geliştirdiğimiz tecrübemizle bu başarımızı önümüzdeki yıllarda da sürdürmeyi ümit ediyoruz.”
ETİKETLER : Dosya Sayı: 929

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN