Dosya Bilişimin Liderlerİ Bilişim 500 ile buluştu 08 TEMMUZ 2013 / 08:28

TTNET yerini korudu

Bilişim 500’de ilk defa geçen sene yer alan ve ilk 10’a beşinci sıradan giriş yapan TTNET bu yıl da yerini korumayı başardı. TTNET ilk 10 dışında da Hizmet Sağlayıcı kategorisinde ilk sırada yer almayı başardı.
Bilişim 500’ü sektörün en önemli etkinliklerini bir tanesi olarak tanımlayan TTNET Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Şahin Şen, konu hakkında şunları söyledi:
“Bu önemli organizasyonda yer almak sektörümüzdeki tüm şirketlerin hedefleri arasında yer alıyor. Biz iki dalda plaket almaya hak kazandık bir tanesi ciromuzdan dolayı ilk 10 sıralamasında beşinci sırada yer almaktı ki bizim için önemli bir durum bu. Diğeri de Hizmet Sağlayıcı kategorisi. Türkiye’de altı milyonun üzerinde aboneye hizmet veren bir şirketiz ve her aboneye aynı hizmet kalitesini ulaştırma gayreti içindeyiz. Bu kaliteyi daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz ki bu liderlik de bizi biraz daha fazla motive etmiş oldu” dedi.
ETİKETLER : Dosya Sayı: 929
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN