Dosya Bilişimin Liderlerİ Bilişim 500 ile buluştu 08 TEMMUZ 2013 / 13:46

Turkcell ikincİ sırada grup şirketleri her yerde

Bilişim 500 sıralamasında bu yıl da ikinci sıradaki yerini koruyan Turkcell, grup şirketleri Turkcell Superonline, Turkcell Teknoloji ve Turkcell Global Bilgi ile ilgili kategorilerde ilk sıralarda yer almayı başardı.
Törenden sonra görüşlerine başvurduğumuz Turkcell Kurum ve Devlet İlişkileri Direktörü Tolga Cem Seyfeli, “Bilişim dünyası, elbette Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in başlıca “oyun alanı”.  56 milyar TL büyüklüğe ulaşan bu pazar, ülke ekonomisine doğrudan ve dolaylı katkılarıyla çok kritik değerde. Turkcell olarak biz bu alanda Türkiye’nin küresel rekabet gücünü en yukarı taşımak için ilk günden bu yana büyük bir gayretle çalışıyoruz. Bugün Türkiye, gerek altyapı, gerekse yazılım ve donanım anlamında bilgi ve iletişim teknolojilerinde dünyanın en gelişmiş ülkeleri ile paralel standartları yakalamış durumda” şeklinde görüş belirtti.
Burada yer almanın Turkcell adına gurur, ülkemiz adına da büyük bir mutluluk verdiğini de ifade eden Seyfeli sözlerini şu şekilde bitirdi:
“Bilişim sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin, pazarı doğru analiz edebilmek ve durduğumuz noktayı değerlendirebilecek mihenk taşlarını tespit edebilmek için ciddi ve güvenilir araştırmalara ihtiyacı var. İnterpromedya’nın 14 yıldır gerçekleştirdiği Bilişim 500 araştırması, işte bu yüzden bizler için çok değerli. Referans kaynağı olarak gördüğümüz Bilişim 500 araştırmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunar, artık gelenekselleşen Bilişim 500 ödüllerine layık görülen tüm şirketleri tebrik ederiz.”
ETİKETLER : Sayı:929

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics