Bircom 21 ŞUBAT 2014 / 11:18

AVer Video Konferans Türkçe konuşuyor


Video konferans çözümleri için yatırım yapan şirketler bu ürünlerin kurum içerisinde verimli kullanılabildiğinden emin olmak istiyor. Ürünlerin kullanıcı dostu olması, kullanım sırasında sağladığı uyumluluk ve kolaylık, verimliliğin garantisi oluyor. Kullanıcıların ilk koşulu ise Türkçe arayüzler ile anlaşılır bir içeriğe sahip olabilmek.


AVer, video konferans ürünlerini ücretsiz web tabanlı video konferans çözümlerinin yetersiz kaldığı ve alışılagelmiş oda tipi video konferans sistemlerin karmaşıklığı karşısında çözüm arayan kurumlar için geliştiriyor. AVer, sunduğu ürünlerde uyumluluk ve kullanım kolaylığını ön plana çıkarabilmek için ürünlerini sunduğu pazara uygun dil desteği ile sağlıyor. AVer ürünlerini Türkçe arabirimi ve sade tasarımı ile kurum içerisindeki herkesin kolaylıkla kullanabilmesi, yapılan yatırımın en verimli şekilde geri dönüşünü mümkün kılıyor.

Ücretsiz uygulamalarla zengin kullanıcı deneyimi

Kullanım kolaylığını en üst seviyeye çıkarabilmek için, Türkçe arabirimlerin yanında AVer tarafından sunulan ek ücretsiz uygulamalar da kullanıcılara konfor sağlıyor. Akıllı telefonları ve tablet bilgisayarları video konferans cihazının uzaktan kumandası haline getiren VCLink uygulaması, App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebiliyor. VCLink uygulaması, aynı zamanda akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar üzerindeki kameranın bir doküman kamerası olarak kullanılabilmesini sağlıyor. Bu sayede karşılıklı görüşme sırasında basılı bir metin veya bir numune ürün, uzak ofisteki video konferans katılımcıları tarafından da görülebiliyor.

Video konferans sırasında bilgisayar üzerindeki bir sunumun, bir dokümanın veya o anda kullanılan tüm uygulamaların diğer video konferans katılımcıları ile bilgisayar üzerinden kablosuz paylaşılabilmesini sağlayan ScreenShare uygulaması da AVer tarafından ücretsiz sağlanıyor. Kurum içindeki tüm bilgisayarlara bu uygulama kurulabiliyor ve video konferans sırasında sunum paylaşmak isteyen kişiler herhangi bir kablo bağlanmadan hemen paylaşıma başlayabiliyor.

Sadece kullanımı değil yönetimi de kolay

Kullanıcılar için sunduğu kolaylıkların yanında sistem yöneticileri ve BT ekipleri için ürünlerin uzaktan yönetimini mümkün kılan web arabirimi, her yerden ürüne destek verilebilmesini sağlıyor. AVer web arabirimine giren sistem yöneticisi, video konferans ekranında görülen görüntüyü ve ürünün uzaktan kumandasını tek bir sayfa üzerinden sanki ürünün karşısındaymış gibi kullanabiliyor. Yeni özellikler ve bakım için yeni yazılım sürümlerini AVer web sitesinden ücretsiz indiren sistem yöneticileri, güncellemeyi web arabirimi üzerinden uzaktan yapabiliyorlar. İstenirse ürünün üzerindeki USB portuna takılan bir flash bellek üzerindeki dosyayla da bilgisayar kullanmadan cihazın uzaktan kumandası üzerinden işlem yapabiliyorlar. AVer video konferans ürünlerinin kullanımı gibi yönetimi ve bakımı için de her türlü kolaylık düşünülmüş.

Kullanım kolaylığı ile sağlanan bu verimlilik ve AVer ürünlerinin yüksek fiyat/performans başarısı, video konferans ürünlerine ilk kez yatırım yapacak müşteriler için büyük bir avantaj oluşturuyor. Diğer markalar ile sağlanan uyumlulukla da daha önce farklı markalara yatırım yapmış kurumların da yeni alımlarında bu avantajlardan yararlanabilmesi mümkün oluyor. AVer, sunduğu 3 yıllık garanti ile bu avantajların uzun süre kullanımda kalmasını garanti ediyor. Bu avantajları deneyimlemek de AVer ürünlerinin kullanımı kadar kolay. AVer iş ortakları, talep eden tüm kurumlara ürünlerin deneme sürüşü için yerinde kurulum yapıyor.
ETİKETLER : Bircom

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics